Hakkımızda

Emin İlaçlama

Emin İlaçlama olarak, Dünya Sağlık Örgütü (W.H.O.) standartlarına uygun, Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı, en üst teknolojik ilaç ve Türkiye Halk Sağlığı Kurumu’ndan onaylı biyosidal ürünlerimizle yaklaşık 12 yıldan beri konusunda uzman ekibimizle birlikte Manisa Merkez başta olmak üzere ilçelerimizde ve Ege Bölgesi’nde hizmet vermekteyiz.

Ürünlerimiz memeli, omurgalı canlılara kesinlikle zarar vermemekte, bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında Mite (Akar), hızlı, etkili ve kalıcı ilaçlar kullanılmakta ve uygulama yapılacak alanın faaliyetine, türüne ve zararlı haşerenin cinsine uygun mücadele yöntemleri tercih edilmektedir.

İşinde uzman Ziraat Mühendisi kontrolünde açık ve kapalı alanlarınızda; eğitimli, bilgili ve konusunda deneyimli personelimiz ile mücadele, uygulama ve pest-kontrol uygulamaları yapılmaktadır. Kalite Politikamız gereği; Halk Sağlığı ve müşteri memnuniyeti birinci önceliğimiz olup, almış olduğunuz hizmet ile alakalı çözüm ortaklığı noktasında 7/24 iletişim kurabilirsiniz.